Małgorzata Błaszczyk-Witt

 

Studia psychologiczne: Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej w obszarach: trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich, rodzinnych, problemy w sferze emocjonalnej: depresje, lęki, nadmierna złość, smutek, przygnębienie, uzależnienia, DDA, zaburzenia odżywiania. Praca nad lepszym rozumieniem siebie, rozwiązywaniem wewnętrznych konfliktów, zwiększaniem swoich możliwości rozwojowych.

Psycholog, Psychoterapeuta, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Szkolenia w renomowanych ośrodkach szkoleniowych:

  • Szkolenie z zakresu Terapii Psychodynamicznej, organizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (psychoterapeuta)
  • Szkolenie z zakresu holistycznej terapii Gestalt, organizowane przez Ośrodek Psychoterapii i Treningów Psychologicznych AION w Poznaniu
  • Szkolenie z zakresu Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej, organizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu
  • Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień, organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie (certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień)
Terapia prowadzona jest zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.